Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezési lap kitöltési...

Jelentkezési lap kitöltési segítség?

Figyelt kérdés

Van egy olyan rész a felsőoktatási jelentkezési lapon, hogy korábban folyatott felsőoktatási tanulmányok.


Azon belül egy olyan rubrika, hogy tanári vagy egyéb pedagógusi végzettséget szerzett.

Ehhez egy olyan magyarázat, hogy: tanári vagy egyéb pedagógusi végzettségnek számít a főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség és tanári szakképzettség, a szociálpedagógus, a szakoktató, a gyógypedagógus, a tanító.


A megfogalmazás nekem kicsit kétértelmű. Akkor sima főiskolai vagy egyetemi végzettség is annak számít vagy csak akkor ha van hozzá tanári szakképzettség? Második esetben mi számít ilyennek?


Nekem infókönyvtáros alap főiskolai végzettségem van. Volt kötelező pedagógiai modul és második tanári mesterszakot megalapozó szakmai ismeretek része is a tantervnek. Nem tudom ez így tanári végzettségnek tekinthető e.



2014. febr. 11. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

a magyarázatban látod felsorolva a infokönyvtárast? nem. tehát nem számít annak.

sima főiskolai, egyetemi végzettség nem számít pedagógiainak. az e-felvételi egyébként is kijavított volna ha tévedsz.

2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!