Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírom megtanulni a törit,...

Nem bírom megtanulni a törit, nem is érdekel igazából.3mas vagyok belőle. De félek érettségin hogy egyszerre mindent kell tudni :/ nem fog menni. Nem vagyok én szótár hogy minden évszámot meg eseményt tudjak a témákhoz kapcsolni Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok vele?
2014. febr. 12. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele hogy azok a fránya évszámok...:S

Szerencsére van atlasz:)

Szerintem dolgozd ki a szóbeli tételeket ezzel egyben tanulod és írásbelin esszéírásnál(ha mázlisták vagyunk)akkor lesz valami amit már kidolgoztál így könnyebb lesz megírni:)

Amúgy az én célom hogy az írásbelimet a szóbelivel feljavítsam törin mivel az írásbelim nem lesz valami jó...:/

2014. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi úgy vagyunk vele, hogy évszázadok óta százezrek meg tudták tanulni a történelmet, miért mondanám ki magamról, hogy hülyébb vagyok, mint a minden évben leérettségiző sok ezer ember, szóval nem, nem vagyok hülyébb, így hát megtanultam én is és leérettségiztem. Te meg valószínűleg inkább lusta vagy.
2014. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen az igaz,lusta vagyok :/ valahogy a matekot jobban szeretem,ott nem kell seggelni,csak meg kell érteni..és a feladatok meg egymásra épülnek.Logikusan megvan. Biológiát meg azért szeretem,mert az érdekel..irodalom kevésbé érdekel..idegennyelv az jó szintén! szóval bárcsak,valahogy ne lenne az a töri. Persze egy hármasra biztos sikerülne,siekrülni fog,de négyest kellene megpróbálni.
2014. febr. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!