Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova adjam be a jelentkezést...

Hova adjam be a jelentkezést (egyetem)?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen! Nem tudom,hogy hova jelentkezzek egyetemre.Azt sem,hogy milyen szakra.. De apa folyton nyaggat,hogy valahova adjam be.Amit meg mondtam,hogy beírom,azt meg egyből lefikázta,meg az semmit sem ér meg ilyenek.De amit ő mond az jó..hiába mondom neki,hogy olyan irányba nem akarok menni.Szóval semmi elképzelésem sincs,hogy hova,milyen szakra tovább.Ha valaki segítene egy kicsit abban,hogy ötleteket ad,azt nagyon megköszönném!
2014. febr. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítenék szívesen, de úgy nehéz ha nem írod le téged mi vonz, és apukád miket tartó jónak amik neked nem tetszenek.

Szóval mik az erősségeid..mit dolgoznál szívesen..mennyire vagy jó képességű és kitartó.

2014. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A matekkal nincs nagy bajom meg az infóval sem,de nem szeretnék egy irodában ülni egész nap. Én gondoltam a sportszervezőire,de apa azt mondja,hogy az semmit sem ér,meg abból nem lehet megélni...de ha azt nézzük,hogy miből lehet megélni,akkor csak 3 irány van: informatika,orvosi és bölcsészet/jog.

Igazából gőzöm sincs,hogy mit szeretnék csinálni...annyira semmi sem vonz,de tudom,hogy kéne valami.

2014. febr. 12. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Apukádnak igaza van..

De elárulom egy sportszervező is ha sikerül neki lehelyezkedni akkor irodában dolgozik..

Rossz a megközelítésed..az iroda tág fogalom..ott nagyon sokféle dolgot lehet csinálni..nem egy kategória.

Szeretnél e tanítani..vagy gyerekekkel foglalkozni?

Érdekelne e az egészségügy..pl. egy gyógytornász aztán nem irodában dolgozik..

Van e tehetséged valamelyik művészeti irányhoz?

2014. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó,részben igaza van. Meg neked is,mert tényleg tág fogalom az iroda. De úgy gondoltam,hogy napi 12 vagy több órában,csak egy irodában ülni és ugyanazt csinálni állandóan.

Tanár semmiképpen sem szeretnék lenni. Az tuti ki van zárva. Az orvos is(Régebben állatorvos szerettem volna lenni kb. 8 éves koromtól 16 éves koromig,de arról letettem.),ügyvéd meg ilyenek se. Esetleg az informatika,mert van érzékem hozzá,de annyira mégsem szeretnék az lenni.:/

Művészet kizárt,mert semmi énekhangom sincs,rajzolni még tudok is,de nem vagyok egy Picasso.

A gyógytornász az milyen? Már mint mennyire nehéz az egyetem/fősuli hozzá? Unokatestvérem is ezt javasolta,de biológia is kell hozzá azért,meg ilyenek és azt nem szeretném.:S

2014. febr. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!