Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online Rádiót vezetek több...

Online Rádiót vezetek több hallgatott szeretnék a rádió mögött tudni! Mit tegyek? Hogyan tegyem? Stb

Figyelt kérdés

Na szóval már egy hónapja vezetem a rádiómat Hip-Hop/Rap rádió. De viszont épp, hogy hallgatnak pedig vezetek kívánság műsort komoly felszerelésem van.

Péntekenként kisebb ismeretségű előadókat/vendégeket hívok meg műsorba és két órán keresztül tesszük a szavakat zenét játszunk lemezről beszélgetünk stb. És még ebben vagyok bizonytalan a zene játszás miatt ez egy házi szerverről megy és csak olyan zenét játszok ami ingyenesen/legálisan elérhetők. Játszhatok-e Online-Internetes rádióban kiadott lemezekről számokat?

Na de vissza kanyarodok a műsorvezetéshez. Még általános iskolás vagyok és érdekel a Rap/Hip-Hop zene és stúdiós dolgok szóval rádió/keverés stb.

Na de, hogy tudnék szert tenni több hallgatóra?

Picit hosszú lett de köszönöm a kommentátorokat, előre is!


2009. dec. 8. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

úgy tudnál tenni h sehogy!nincs annyi ember,aki azért ül le a gép elé,h téged hallgasson


www.radiostat.hu itt megnézheted a leghallgatottabbakat,3-4éve rádiók vannak a top10ben,vagy régebbiek. egy általános iskolást senki nem fog hallgatni-.-

2009. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na Németűl írom a többit mert innét ki tiltanának innen.

Was sind dick. Ich meine nicht, dass die alten Slager Radio-silent. Fuck you. Wenn Sie nicht tun rap für junge Studenten sagen.És különben NE ÍTÉLJ EL AMÍG NEM ISMERSZ. Várom a többi kommentező megértő ember tanácsát.

Mit einem Wort: Wer auf diese sind zu warten.

Sie waren nicht in den Arsch, weil sie dumm sind. Ich glaube, Ihre Zuhörer sind in einem alten dick. So bye

2009. dec. 8. 22:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ilyen fiatalon ilyen lelkes és céltudatos vagy.

Reklámozd magad az ismeretségi körödben, írj az IWIW üzenőflar, hogy a rádiódat hol tudják hallgatni, esetleg az iskolai bulin keverd te a zenét és mondd be ott is, hogyha tetszik a stílus, akkor hol érhetnek el.

És gratula a rádiódhoz, csak így tovább!

2009. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Und überhaupt. Wer zur Hölle bist du? Muß eine letzte. Wie ich Ihnen gesagt nicht, dass das Lager Slágerrádió Student hinter mir begleitet.

And anyway. Who the hell are you? Must be some last one. As I told you not want to camp Slágerrádió student behind me accompanied.

2009. dec. 8. 22:07
 5/13 A kérdező kommentje:

Na köszönöm szépen a két szitkozódás közt! :)

Ezek eszembe jutottak de sajnos adásonként 3-4 hallgató füleli az adást amúgy Rap szövegeket is írók és reppelek, már egy-két hónapja veszek fel és készül a bemutatkozó lemezem na de nem promozom magamat

2009. dec. 8. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Marha menő vagy ezzel a kevert nyelvvel.
2009. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja, mindjárt bevágok én is egy spanyol monológot, és akkor együtt keménykedhetünk.


Ráadásul amiket írsz magyarul is írhatnád, de persze így komolyabban vesznek majd. Hisz te már egy tapasztalt általános iskolás vagy!

2009. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene menőzni, hogy te milyen jól tudsz németül, amíg elolvastam a kérdést és a szöveget hozzá, addig szimpatikus, lelkes fiatalnak tűntél, de így olvasva a reagálásod megérdemled, hogy ilyen kevesen hallgassák a rádiót. Jöhet a német szöveged menőkém...
2009. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írj be egy linket! Most már kíváncsi vagyok!
2009. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
elmész a faszba
2009. dec. 9. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!