Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős kérdés a felvételi...

Sürgős kérdés a felvételi kitöltőlappal kapcsolatban! Szeretném meg kérdezni hogy ha én idén májusban fogok emelt szintű vizsgát tenni, akkor az egyetemi jelentkezési lapom hogy jelöljem ezt?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nekem eddig még csak középszintű érettségeim vannak. Idén májusban leteszek egy emelt szintű tantárgyat, ami követelmény a kiszemelt egyetemnél. A jelentkezési lapon csak középszintű eredményeket tudok feltüntetni (mivel nincs bizonyítványom az emelt szintről) ez probléma? Honnan fogják tudni hogy nekem szeptemberre már meg lesz az emelt szintem? Előre köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 14. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodj egy picit paraszti logikával! :-)

Akik most fognak érettségizni, azoknak sincs semmilyen papírjuk az érettségiről, mert majd májusban fognak vizsgázni. Ennek ellenére be kell írniuk jelentkezésnél az érettségiket.

Van még kérdés? :-)

2014. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Öhm... nincs

Köszönöm!

2014. febr. 14. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért idebiggyesztem, félre ne értsük egymást: természetesen beírod az emelt szintű érettségit, és majd ha megkapod az igazolást, akkor azt feltöltöd.
2014. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!