Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a PATI autós iskolának a...

Mi a PATI autós iskolának a forgalmi vizsga útvonalai?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem publikus... Amúgy nem autósiskola-függő az útvonal, hanem rutinpálya-függő.
2009. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, főleg, hogy a forgalmi vizsga nem rutinpályán történik, kedves első....

Egyébként lehet, hogy én sem segítek túl sokat, de nálam úgy volt, hogy volt néhány útvonal, amin az oktatóval sokat mentünk. Mikor vizsgáztam, a vizsgabiztos mondta, h mondjak egy számot, végigmentünk a jól megszokott útvonalon. Mikor másodszor voltam forgalmi vizsgán (az elsőn eléggé ügyetlen voltam az izgalomtól :S), akkor más számot mondtam, de az útvonal nem változott. Szóval ha valamerre sokat szoktatok járni, szerintem vizsgán is ara visznek. Viszont ez valóban oktató és vizsgabiztos függő (mert tulajdonképpen az utóbbi is mondhatja, h merre menj).

2009. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2. te egy hülye farok vagy.... Szerinted én nem tudom, hogy nem a rutinpályán van a forg. vizsga??? Képzeld el, hogy tudom. De attól még az NKH az alapján osztja ki a vizsgaútvonalakat, hogy melyik rutinpályán tanulsz, és nem aszreint, hogy melyik iskolában. Hülye okoskodó én-mindent-jobban-tudok idióta...
2009. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a vizsgabiztos nem mondhatja meg hogy merre menj, ő csak az oktatónak adahat utasítást okostóni....
2009. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Zách utcai rutinpálya!
2009. dec. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!