Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy igazságügyi szervező...

Egy igazságügyi szervező szakon tanuló szánna pár percet arra h leírná nekem milyen tankönyvek kellenek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*igazgatási
2014. febr. 17. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Kevered a dolgokat vagy igazságügyi igazgatási alapszak vagy

igazgatásszervező alapszak -ami megszűnik és 2014-től közigazgatás szervező alapszaknak fogják hívni-, bár ahogy nézem csak a neve változott tulajdonképpen a tananyag nem.

Most melyik képzés érdekel?

Ha igazgatásszervező (azaz közigazgatás szervező) alapszak akkor ne kell előre semmit megvenned mert egyetemenként válogatja hogy miből tanítanak. Legtöbbször saját jegyzete van az egyetemeknek.

Én igazgatásszervezőn vagyok most 3 éves.

Zömében saját jegyzetünk van a mi tanáraink írták direkt ennek a szaknak.

pl.

jogi alaptan

civilisztika I

civilisztika II

magyar alkotmányjog

bevezetés a közigazgatásba

közigazgatási eljárásjog

közigazgatási büntetőjog

sorolhatnám a tárgyakat..mindhez van szinte jegyzet..van ahol egy az egybe a jogászoké nincs külön..van ahol csak nekünk íródott..

Egy kép kivétel van ahol nem jegyzetet hanem könyvet használunk..pl. közpolitika vagy nemzetközi jog volt ily

szakigazgatás

2014. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ihazgatási. csak közben beszéltek nekem, és elírtam :)

köszi:)

2014. febr. 21. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!