Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 óra ingyenmunkát hol...

Az 50 óra ingyenmunkát hol lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
ugye az érettségihez már kelleni fog, de már mindenfélét hallottam hogy hol lehet elvégezni. Hallottam olyat is, hogy az iskola körzetének 30 km-es körzetében, meg olyat is hogy (17 éves kor után) akár külföldön is el lehet végezni. Szóval mi számít bele? Sehol nem írják le egyértelműen, az iskola sem tud semmit :(
2014. febr. 18. 18:05
 1/2 anonim válasza:

nekünk intézi a suli..a gyermekjóléti cuccnál vagyunk

de hallottam olyat is,hogy a kerületedbe vagy faludba vagy ahol laksz bemész a polgárőrséghez és ők adnak neked ott munkát:)

2014. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy van, hogy kaptunk egy papírt és eldönthetjük, hogy hol akarunk önkénteskedni ( persze amilyen intézmény tudja vállalni) és nekünk kell lebeszélni. Akár dolgozhatunl oviba, menhelyen meg még egy csomó helyen :D
2014. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!