Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tartalmaznia egy...

Mit kell tartalmaznia egy tanulói-jogviszony megszüntetése elleni fellebbezésnek, ha egészségügyi okok miatt nem tudtam teljesíteni az adott félévet?

Figyelt kérdés
Még sosem kellett ilyen fellebbezést írnom, ezért nem tudom hogy mit is kéne tartalmaznia. A megszüntetés mellett kell-e tartalmaznia a fellebbezésnek a felvételek száma miatt "túllépett" tárgy 4. féléves felvételének a kérelmét?...meg ilyenek. Az se baj ha nagyon alap dolgokat írtok le. :)

2014. febr. 19. 10:54
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Jól értem, hogy nem teljesítetted a szűrőszintet, és ezért szüntették meg a jogviszonyodat? Leírod, hogy milyen eü. probléma akadályozott meg a tárgy teljesítésében, mellékeled az igazolásokat (kórházi vagy egyéb), ami alátámasztja a kérvényedet. Szerintem belefoglalhatod a tárgy újbóli felvételének a kérelmét is, az adja magát, hogy ha elfogadják a kérelmedet, akkor nyilván fel kell venned újra a nem teljesített tárgyat. Csak magunk között. Érdemes olyan szakot erőltetni, ahol ennyire nem sikerül egy első féléves tárgyat megcsinálni?
2014. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Jól értem, hogy nem teljesítetted a szűrőszintet, és ezért szüntették meg a jogviszonyodat?" Igen.

"Csak magunk között. Érdemes olyan szakot erőltetni, ahol ennyire nem sikerül egy első féléves tárgyat megcsinálni?" Mivel lényegében ez az egy tárgy nem jön össze, a többivel nem volt ilyen gondom, ezért még nem mondanék le a dologról.


Ja igen és köszönöm a segítséget. :)

2014. febr. 20. 09:27
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem kritikaként gondoltam, én gyerekem ugyan ebben a cipőben járt. Próbálj meg valami komoly orvosi igazolást beszerezni. Sok sikert.
2014. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont holnap megyek kontrollra, majd megbeszélem az orvosommal. Esetleg az lehet probléma hogy nem álltam konkrét kórházi kezelés alatt.
2014. febr. 20. 13:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint a fellebbezés szempontjából probléma. :)
2014. febr. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!