Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A JAG-os szóbelin miket...

A JAG-os szóbelin miket szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés

Ma írták ki, hogy behívtak a Budapesti József Attila Gimnáziumba szóbelire, nagyon örültem már ennek is, és nagyon szeretném hogy felvegyenek. Azt tudom, hogy majd fel kell olvasni egy szöveget a szóbelin, de JAG-os diákok, miket szoktak még kérdezni? (Egyébként 70 pontom lett, 43 magyar, 37 matek, a félévim elég jó lett, 4,9es az átlagom)

Előre is köszi!:)



2014. febr. 20. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen általánosság, hogy mit szoktak.. Egy szöveget kapsz, elolvasod, összefoglalod, amit olvastál, azzal kapcsolatban kérdeznek, mesélsz magadról. Angol szóbelin tételt húzol, és arról beszélsz. Bioszon meg egy képet, és arról. Kb ennyi. Sajnos ennél pontosabban nem tudom neked megmondani, mert nagyon tanár és szövegfüggő.
2014. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!