Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Facultas Humán Gimnáziumból...

A Facultas Humán Gimnáziumból hívtak már be valakit?

Figyelt kérdés
Elvileg ma hívnak be mindenkit, de engem még nem hívtak be. Pedig annyira szerettem volna bejutni... Van még esély?

2014. febr. 21. 16:19
 1/9 pemo válasza:
Szia, hívd fel őket telefonon, mi is onnan tudtuk meg, hogy mikor kell menni. Nem értesítettek, de telefonon megkérdeztük, és mondták név alapján, hogy szerdán hány óra. Sok sikert!
2014. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pemo válasza:
Ne menj oda! Nagyon gáz,olyan fejek voltak ott, hogy a gyerek azt mondta,ha csak ide vennék fel sem jönne ide.Az igazgató felvételiztet egyszál magában, jó fej, nincs vele gond, de gondolhatod kik jelentkezhetnek oda, ha 56 pontos központira, és 3,8-as átlagra azt mondja, hogy nagyon szép eredmények:)
2014. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne haragudj, de ekkora hülyeséget ritkán olvasok. Fiam is, és több ismerősöm gyermeke odajárt, vagy ott érettségizett. Nagyon jó iskola, jó tanárokkal. Ha szerinted gáz diákok voltak ott, akkor a hiba nálad lehet.
2014. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Facultasba jelentkeztem, múlt héten voltam elbeszélgetésen. De azt mondták több napon is van elbeszélgetés úgyhogy szerintem is hívd fel őket. Amúgy mindenki nagyon kedves volt, és tök jó fej diákok voltak múlt héten. Én tuti oda megyek, nekem több ismerősöm is jár oda.
2014. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi már behívtak. :)
2014. márc. 2. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Sok sikert!;)
2014. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. márc. 3. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott is van ideiglenes lista?
2014. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ideiglenes lista, azt mondták telefonon, hogy kedd-szerda környékén már felrakják a honlapra.
2014. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!