Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol nyelvvizsga, jogosítvány...

Angol nyelvvizsga, jogosítvány vagy egy Nikon fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Megkaptam az ösztöndíj pénzemet és nem tudom,h melyikre költsem. Nem szeretnék hülyeséget venni belőle, úgy érzem hogy mind a három jó lenne, de nem tudok dönteni.

Imádok fotózni, ez mindig kikapcsolni, művészlélek vagyok, de nincsen egy jó minűségű komoly gépem. Szerintetek melyik érné meg a legjobban?



2014. febr. 21. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem hülyeség. Te melyiket szeretnéd a legjobban?

Szerintem a jogosítvány éri meg legjobban, hosszú távon az a leghasznosabb.

2014. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítvány.
2014. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fúha, szerintem nyelvvizsga, de nem tudom. ÁÁá, mind3 jól hangzik!! Szóval passzolom:)
2014. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Vagy nyelvvizsga, vagy jogosítvány.
2014. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is inkább a nyelvvizsga és a jogsi között vacilálok.

Jövőre végzek a gimibe utána megyek Pestre tanulni, ott nem lesz alkalmam rá,h vezessek mert nincs olyan anyagi hátterem,hogy fent tudjak tartani egy kocsit,viszont 14 éves korom óta vágyok a vezetés élményére. :)

2014. febr. 21. 17:05
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyelvvizsgára még lesz időd, úgyszint a jogsira is. És mivel úgysem fogsz vezetni nagyon gyakran Pesten, ezért a jogsit húzzuk is ki. Angol nyelvvizsga a nagybetűs életben fog majd jól jönni, az is még kicsit odébb van. A fotózás pedig örömet szerezz neked, tehát szerintem egyértelműen: NIKON
2014. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nyelvvizsga... a jogosítvány nem életszükséglet, a fényképezőgépet meg pár hónap múlva úgyis olcsóbban kapod majd meg :)
2014. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én pont a te cipődben járok most :D


én mindenképp a jogsit választanám, mert bizony nem két nap mire meglesz (én tavaly júniusban vágtam bele, most jelenleg várom hogy hozza a postás a jogsit), és manapság már lételem hogy szükség esetén akár autóval is el tudj jutni A-ból B-be

ha van időd suli mellett, mindenképp vágj bele, nem fogod megbánni



a nyelvvizsgáról csak annyit hogy azt viszonylag gyorsan meg tudod csinálni, és hacsaknem egyetemi felvételi előtt állsz és kellene 50 pont pluszba, akkor nem éri meg bajlódni vele

2014. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én úgy tudom,h már nem is ér 50 pontot a nyelvvizsga :(

Azt hiszem a jogosítvány lesz, az áll nálam az első helyen 2. pedig a drága nikon, amit megint nem tudok magamnak megvenni :( :D

Én, ha minden jól megy márciusba elkezdem és júniusra már meg is lehet :)

2014. febr. 25. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:

igazad van, már csak 28-at ér :)


szerintem jó döntés, csak sajna az a baj hogy nyáron nehezen fogsz tudni szabad oktatót találni a szezon miatt, ezért akár augusztusig is tolódhat

2014. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!