Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar és emelt töri...

Bratilla kérdése:

Emelt magyar és emelt töri érettségi. Mikből érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magyarból tagozatos vagyok, de a jegyzeteim sajnos nem mindig használhatóak, könyveket meg a tanár kívánsága szerint nem rendeltünk. Az internetes anyagokban nem bízom 100%-osan, ezért úgy döntöttem, elmegyek egy könyvesboltba, és veszek néhány hasznos segédanyagot. Ti milyen könyveket ajánlotok? Esetleg filmek? Mikkel érdemes mindenképpen tisztában lenni?


Töri. Ebből nem vagyok tagozatos, alig tanulunk, de a Száray Miklós által írt könyveket használjuk. Ha azokból tanulok, az elég lehet? Vagy még mit kellene beszereznem?



Köszönöm szépen előre is!


2014. febr. 22. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarra Mohácsy az életrajzokhoz, Pethőné az elemzésekhez + nyilván minden kötelező (és annál is több szép - és szakirodalom).
2014. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Két Mohácsy könyvet már be is szereztem, köszönöm a választ! :)


A törivel mi a helyzet?

2014. márc. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!