Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, h légiutaskísér...

Mi kell ahhoz, h légiutaskísérő legyen valakiből? Fontos a diploma, v elég az érettségi, nyelvtudás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
2008. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

abszolút nem kell diploma.

elég egy érettségi nagyon jó kisugárzás, és perfekt angol nyelvtudás, elöny egy másik nyelv nagyon jól beszélni.


csinosnak és nem szépnek kell lenni, nagyon jó kisugárzásnak. jó kondinak és egy magaságnak meg kell lenni. hiába gondolod azt hogy minden megvan benned, ha nincs meg a külsö kisugárzás. a bárgyu utasra is mosolyogni kell még ha az le is önt az italjára. szóval elég sok mindennek meg kell lenni. igaz olcsobb járatokra könnyebb bekerülni de egy nagyon nagy légitársaság nagyon megvállogatja.

2008. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Protekció leginkább. Ismeretség...E nélkül nehéz bejutni. Középfokú angol nyelvtudás, érettségi. Magasságot nem nézik. Én is szerettem volna stuardess lenni, lehetnék is a baráti körömnek köszönhetően, de hidd el, nem olyan jó szakma, mint ahogy azt sokan hiszik.
2008. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

van minimum magasság, nem kell az ismeretség. Néhány hetes kiképzés van. 5 évet kell vsszamenőleg leigazolnod, hogy mit csináltál.

Nézd meg a különböző légitársaságok honlapját, mindegyiken van munkalehetőség. Careers-t keress, de ha megy az angol, akkor nem lesz gond megtalálnod, jelentkezned. Ha elküldöd a jelentkezésed, azzal még nem kötelezed el magad, próbáld ki.

2008. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

minél jobb a nyelvtudásod annál több esélyed van

am meg aza lényeg h mindig mosolyogj.. nyugtasd meg az embereket:)

egyébként az egyik kedves válaszoló azt írta h nem olyan jó munka mint ahogy az gondolják.. ezzel mire akart célozni? ezt hogyan érti?

2008. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
és nem tudjátok mennyi az a magasság ami alatt nem lehetne belőlem légiutas kísérő?
2008. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl EasyJet-es követelmény. Itt szemben a Malévvel (első válaszoló alapján) nem 19 hanem 18 a korhatár.

a magasság 158 cm és 190 cm közt kell, hogy legyen. A testsúlynak a magassággal arányban, stb...

Remélem akinek szüksége van az infora, érti így angolul is.


Age 18+

Height 5'2" (1.58m) to 6'3" (1.90m) with weight in proportion to height

Physically fit and able to pass a medical assessment

Fluent in English, both spoken and written – you will be tested

(if you are based in Europe you need to be fluent in the native language of the country and English)

Able to swim 25m and tread water for at least 1 minute

The right to live and work in the UK without restriction

(applicants for Geneva and Basel require the right to work in Switzerland only)

A passport allowing you to travel freely within the EU without restriction

Confident in a customer facing sales role

Good standard of education

No visible tattoos or body piercing which cannot be covered discreetly

Able to arrive at your chosen base within 90 minutes (unaided by easyJet) and be prepared to make this journey every day, at any time of the day

A verifiable 5 year history

2008. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bárcsak valaki olvasná,amit írok! Szóval, itt egy korábbi hozzászóló írt az EasyJet-ről. Megnéztem a honlapjukat, de semmi utalást nem találtam arra, hogy lehetne jelentkezni stewardess-nek. általában, sokkal nehezebb stewardess munkát találni, int gondoltam. ( Vannak fölöttébb gyanús cégek, melyek toboroznak, közvetítenek.)


Kérlek, ha tudtok valami új infót, írjatok -hova kell menni, telefonálni.

Köszönöm szépen!

2009. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én írtam az Easyjetről. válaszoltam a prividre.

Ha másnak is kell segítség megtalálni amit írtam, írjon privit, leírom szívesen, hol található.


De hogy tudjátok, nem olyan jó dolog légiutas kísérőnek lenni, mint azt sokan elősször gondoljuk. Próbáljatok olyanokkal beszélni róla, akik csinálják, hátha nem is szeretnétek csinálni.

2009. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2%

én is légiutas kisérő szeretnék lenni, a külsőm is megvan hozzá, de az of-m azt mondta h azoknak mindenkivel le kell feküdniük:S

Remélem nem igaz..

2009. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!