Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak a matek...

Hogyan tanuljak a matek érettségire?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem hiába oldogatok érettségi feladatokat ha nem tudom megoldani és nem értem.. mit csináljak? nincs pénzem matek tanárra
2014. febr. 24. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
matek könyv. órai jegyzet. Internetes videók.
2014. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha ennyire nem megy, akkor kérdezz meg ismerősöket, hogy segítenének e, vagy alkossatok egy tanulócsoportot azokkal, akik szintén kevésbé értik. Ha ez sem jön össze, akkor google a barátod. Beírod, hogy X, Y feladat levezetése, mondjuk logaritmusos feladatok levezetése, és próbáld meg azok alapján. Ha így sem érted, akkor az órai feladatokat nézd meg, hogy hogyan lettek megoldva, és azok alapján próbálj meg érettségiseket megoldani. Ha meg nincsenek órai feladatok se, keress meg valakit, aki már végzett és jól jegyzetel, és kérd el tőle a régi matekfüzeteit. Remélem tudtam segíteni.
2014. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elég szar a matek tanárunk nem nagyon magyaráz semmit sajnos, elsőre megértem általában,ha vki elmagyarázza..de annyira nem vagyok okos sajnos,hogy magamtól kitaláljam mi van
2014. febr. 24. 20:17
 4/4 A kérdező kommentje:
de most találtam egész jó vidiket a neten meg megkértem egy osztálytársam,hogy segítsen :)
2014. febr. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!