Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen az emelt szintű...

Tényleg ilyen az emelt szintű informatika érettségi?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy miközben csinálod a gyakorlati feladatsort, a gpeden használhatod az internetet, ergó kikershetem a lehetséges megoldásokat, bárminek utánanézhetek?

Másik kérdésem, hogy ha valaki a webprog. feladatban jegyzettömbbel dolgozik és nem ilyen webszerkesztő programmal az legális, csak mert szerintem minden feladat megoldható jegyzettömbbel, és én azt szoktam meg, még sosem használtam szerkesztőprogramot?

Illetve még annyi, hogy ugyebár nyilatkozni kell arról, hogy milyen programokat fogunk használni, kérdésem az, hogy ezeket a programokat akkor telepítik nekünk a részünkre kijelölt gépre?



2014. febr. 28. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Nem. Igen. Igen.
2014. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nem, szép is lenne, nem lehet internetkapcsolat a gépen.

2. Legális.

3. Igen. De csak abból választhatsz, amit felajánlanak. Van egy szoftverlista az OH weblapján.

2014. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!