Ez most komoly?!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki 3 tantárgyból bukásra áll,a többiből mind 2-es.És egy olyan iskolába akar továbbtanulni,ami 4.8-as átlaggal fesz csak fel....hát én ezt nagyon szánalmasnak találom..Ráadásul nem hülye,de meg se próbálja:házi sosincs meg,átlagba minden nap kap 1-es,most kapott okostelefont,úgyhogy most az érdekli(órán fülhallgatóval zenéthallgat!!!) és már 7 pasija volt,pedig 14 éves!!!!Hogy lehet ezt csinálni?Szerintetek nem szánalmas?

2014. márc. 6. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos vannak ilyenek... igen, nekem is elég szánalmasnak tűnik....Hagyad hadj jelentkezzen oda ahova akar s aztán majd rájön, hogy nem vették fel.... s talán el is gondolkodik....
2014. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Csak a saját eredményeid kell hogy érdekeljenek, ne hagyd hogy lehúzzon az átlag.

Ő az "átlag". Falakba ütközik majd, természetesen nem fogják felvenni oda, csak a sokadik pusztulat helyre amit mindenki csak vésztartaléknak jelöl meg.

Ha jól néz ki, esetleg majd lehet valakinek a kitartottja, de az nem egy büszkeségre okot adó szerep - szerintem.

2014. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas, de az is elég gáz, hogy vele foglalkozol.
2014. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyzol
2014. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bukásra áll, akkor úgy nem fogják felvenni sehova
2014. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kati Tibor válasza:
Talán kicsit szánalmas de ki hogy éli az életét
2014. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hűha,hát szerintem szánalmasnak mondható simán.

Majd nagy korában leshet le a kukás autóról,vagy még onnan sem,hogy miért nem tanult sulis korában.

Ha jelentkezni fog abba az iskolába,akkor meg majd ki fogják röhögni,hogy ilyen sz.rzsák akar menni az iskolájukba szerintem..

2014. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!