Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s képzésen van lehetőségem...

OKJ-s képzésen van lehetőségem független vizsgabizottság előtt jegyet szereznem egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
A tanár az óra egyik felében irreleváns, a vizsgához abszolút nem kapcsolódó baromságokat "tanít", a másik felében meg az elmeroggyant ideológiai propagandáját nyomatja. Van lehetőségem egy olyan vizsgabizottság előtt jegyet szerezni, amely kizárólag a vizsgakövetelményekben szereplő ismeretek alapján állít össze egy feladatsort?

2014. márc. 6. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg csak ilyen előtt lehet vizsgázni. A tanár ellen meg tegyetek panaszt.
2014. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt most nem a konkrét vizsgára gondoltam, addig még el is kellene jutni, ami nála körülbelül lehetetlen. Egy másik tanárnál, egy olyan tantárgyból, ami még csak nem is ahhoz a modulhoz tartozik, mint ominózus tanár tantárgya; szó szerint több, a vizsga szempontjából hasznos ismeretet vettünk, mint nála egész évben.

Én itt most arra gondoltam, hogy év végi jegyet tudok-e vizsgabizottság előtt tenni. Tehát azt a jegyet, aminek egyestől különbözőnek kell lennie ahhoz, hogy elmehessek vizsgázni.

A tanár ellen lett panasz téve, az igazgató átadott neki egy tételsort, hogy az alapján oktasson, de ennek ellenére ugyanúgy folytatja a baromságait.

2014. márc. 6. 13:51
 3/3 A kérdező kommentje:

*év végi jegyet tudok-e vizsgabizottság előtt szerezni.

Vagy más tanárnál. Végül is mindegy, csak ne nála, meg lehetőleg olyan anyagból, ami valóban kapcsolódik a modulhoz.

2014. márc. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!