Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lehet személyi...

Hogyan és hol lehet személyi edzőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalàn értelme Magyarországon ezzel foglalkozni? Kiskoromban kövér gyerek voltam és ahogy felnőttem, kitapasztalgattam nagyon sok mindent a szervezetről. Ràjöttem, hogy hogyan is érdemes edzeni. Szeretném a tudásom fejleszteni és használni. Rossz látni itt is, a fogyókúra témában lévő hülyeségeket és jó lenne az olyan embereknek segíteni :) de attól félek hogy ennek nincs értelme Magyarországon
2014. márc. 9. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos nincs értelme. Nagyon elszaporodtak az utóbbi néhány évben, és akkor "túlképzés" van, hogy eszméletlen.

Persze ha elő tudsz rukkolni valami újjal, akkor lehet benne fantázia.

2014. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!