Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első fegyelminél kirúghatnak?

Első fegyelminél kirúghatnak?

Figyelt kérdés
Sajnos iszonyatosan szégyenlős vagyok, és van egy hülye szokása az iskolának..tesi helyett úszás van.. Eddig nem úsztam egyszer sem, ezért fegyelmire küldtek. Kirúghatnak?És hogy zajlik ez az egész?

2014. márc. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenért nem.
2014. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha nagyon megversz valakit, azért igen, de ilyesmiért nem. Próbáld meg legyőzni a szégyellősséget, egy fürdőruha a mai világban már túlöltözöttségnek számít. :-) Vagy értesd meg a tanárokkal, mi volt az oka. De sajnos ez akkor is lógásnak számít.
2014. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha az iskolában úszás van tesin, akkor azt kell csinálni, ha tetszik, ha nem. Kirúgni akkor rúghatnak, ha már nem vagy tanköteles, de szinte lehetetlen, hogy ki akarnának. Viszont tesiből megbuktathatnak, és abból nincs javítóvizsga, úgyhogy osztályismétlés, amikor is ismét úszás lesz tesi helyett ... Ha ebben az iskolában akarsz maradni, akkor bizony úszni kell.
2014. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a nincs javítóvizsga dolgot honnan veszed?
2014. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát, most hogy rákérdeztél, utánanéztem, hogy honnan is veszem, és megállapítottam, hogy nincs is ilyen szabály. Lehet, hogy régebben volt, vagy csak városi legenda. Mindenesetre megbuktathatnak tesiből, és akár lehet a javítóvizsga is úszás.
2014. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!