Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szólhatok bele a...

Mennyire szólhatok bele a legjobb barátnőm karrierterveibe? Mert szerintem így nem nagyon fog munkát kapni.

Figyelt kérdés
Egy olyan szakon van, ami eléggé "büfének" van nyilvánítva, de aazért lehet vele munkát találni, ha valakinek van sok nemzetközi tapasztalata és beszél nyelveket. Ennek ellenére nem nagyon igyekszik, Erasmusra nem megy, csak angolul beszél, ami ezen a szakon édeskevés. Amúgy jó tanuló, de ennél azért több kéne. Aggódom érte. Párszor próbáltam utalni rá, hogy ez így nem lesz jó, de semmi hatása. Mit tegyek, erőltessem jobban, vagy hagyjam békén? Eddig az utóbbit csináltam.
2014. márc. 13. 06:55
 1/1 anonim ***** válasza:
EGYSZER lemondhatod neki (vagy még jobb, ha leírod), hogy mit és miért tartasz problémásnak, de utána a többit bízd ra, hogy megfogadja-e.
2014. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!