Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz manapság...

Mennyire nehéz manapság elvégezni egy közgazdász szakot?

Figyelt kérdés
Közgazdász szeretnék lenni,de mivel matekból nem vagyok annyira jó(3-as) ezért kicsit tartok tőle.Tényleg olyan brutális a matekos része?Egyáltalán megéri manapságot közgazdásznak menni?vagy ebből is mát tőmegképzés folyik?
2009. dec. 15. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a matek az egyik szórótárgy:D...

hogy nehéz-e? tanárfüggő, de általában az, mrt nem úgy tanítják, hoyg megértsd, hanem ahogy ők megértik, vagyis ami nekik már megy....azt sem értettem miről zagyvél analizisen a tanár...

2009. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem ödöngős,egy mérnök szak sokkal durvább...
2009. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért attól függ, hova mész közgázra. Egyetem, főiskola válogatja. Meg lehet oldani a közgázt úgy is, hogy összeadás, szorzás-osztást használsz életed végéig, de egyetemen tuti kell analízist tanulni, ami meg nem a legegyszerűbb
2009. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

en is oda jarok , matekbol epp hogy atcsusztam mindig 2essel , de semmi baj nincs a kozgazdasaggal. Szorzas, osztas, szazalekszamitas kell es azt is elvezgi a gep helyetted.

Szerintem nem a matekon fognak lovagolnii, van tobb tantargy ami fontosabb mint a matek.

2009. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!