Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (kiegészítő) Érettségi és...

(kiegészítő) Érettségi és záróvizsga írásbeli egy napra került. Teendő, ötlet?

Figyelt kérdés

Kiegészítőleg szeretnék érettségizni egy tárgyból, a felsőfokú képzésen amin tanulok idén végzek.

Egy napra tették az érettségi írásbelit és a záróvizsga írásbelit.

Mindkettő központi.

Az érettségit befizettem.

Mit tudok tenni vajon?


2014. márc. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szinte teljesen esélytelen. Esetleg megkérdezheted, hogy a záróvizsga csak egy napon zajlik-e, de még a szóbeliket is le szokták zavarni hamar, nemhogy egy írásbelire csináljanak több időpontot.


Szóval minden valószínűség szerint neked kell választanod a kettő között.

2014. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az érettségit rakd át őszre
2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de leadtam a felvimet, fontos, hogy idén felvegyenek, nem mellesleg 15 ezret fizettem az érettségire 9-et a felvire.
2014. márc. 19. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nade pont ugyanabban az időben van mindkettő?

Nem úgy van, hogy pl. az egyik mondjuk de. kilenc órától van, a másik meg du. 14.OO-tól? Mert úgy meg lehet csinálni

2014. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi az biztos délelőtt van, a másiknál meg megkéred a vizsgáztatókat, hogy tegyenek be délutánra
2014. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel mindkettő írásbeli nem kérhetem, hogy tegyék át az időpontot.

Mindkettő 8 órakor kezdődik, az érettségi sem du 14-kor sajnos.

2014. márc. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!