Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat kapcsán szeretnék...

Szakdolgozat kapcsán szeretnék segítséget kapni. Az témám: Kisgyermekek zenei fejlődése magzati kortól kis óvodás korig. Szerintetek a témán belül mire térjek ki? A hangsúly min legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy hol írod? Milyen szakos vagy?

Hasonló témában láttam/hallottam már TDK dolgozatot...hátha úgy jobban tudnék segíteni...

2014. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány kulcsszó jut eszembe: Kodály, ringató, beszédfejlődés, szülők képzése, elektronikus média pro és kontra, természeti népek, történelem, pld neveléstörténet, kétnyelvűség.
2014. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

óvodapedagógus, többet nem mondanék.

Félreértessek elkerülése végett,nem akarom másnak a szakdolgozatát lemásolni,csak elakadtam és segítséget szeretnék kérni.

Köszönöm

2014. márc. 21. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Természetesen megértem :)! Hasonló dolgok jutottak eszembe, mint a másik hozzászólónak. Esetleg még azt is lehetne, hogy hogyan hat a zene a magzat fejlődésére (komoly illetve egy koncert), megismeri-e születés után a pocakban hallott zenét...stb.

Sok sikert :)!

2014. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. márc. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!