Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kérdésem olyanokhoz szól,...

A kérdésem olyanokhoz szól, akik már leérettségiztek. Ha átgondoljátok, mi az amit másképp csinálnátok az érettségire felkészülést illetően, mi lenne az? Illetve miről gondoljátok azt, hogy jól csináltátok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 12:25
 1/5 anonim válasza:
Nyomatass ki korábbi érettségiket és oldd meg otthon, szóbelire is elkezdheted tanulni a tételeket, mert sok van.
2014. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne halogasd a felkészülést a szóbelire mert én így voltam vele majd h.naptól tanulok. Aztán az utolsó 2 hétben eléggé el votam havazva. és írásbelire nézd át az előzőket mindig vannak típus feladatok.
2014. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:

Még kevesebbet tanulnék és még többet innék.

Egy vicc az egész, a legkevesebb aggódást se érdemli meg.

2014. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az volt, hogy 12 évig elég rendesen tanultam, ez segített rendes felkészülés nélkül is jól leérettségizni.
2014. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnák máskép,ha valamit máskép csinálnék akkor fognák magam és meg is csinálnál nem csak mondanám
2020. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!