Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri tanfolyamba belevágni?...

Megéri tanfolyamba belevágni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni egy tanfolyamot?


Még hozzá a csecsemő és kisgyermeknevelői tanfolyamot.

Szívesen foglalkoznék gyerekekkel és szívesen orientálódnék külföld fele is. De nem tudom eldönteni, hogy kint esetleg lenne e kereslet egy okj-s cs.és k.nevelő végzettségűre?

Na és itthon? Egy ilyen okj-vel lenne kereslet? Vagy a diplomásat helyezik előtérbe,ha már választani lehet?

Jó lenne átlátni, hogy egyáltalán bele fektessem-e a pénzem.


Tudom, nem a legjobb helyen tettem fel a kérdést, de reménykedem,hátha valaki/valakik tudnak valami okossal szolgálni!



2014. márc. 24. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,ha még érdekel ez a kérdés: iszonyú sokan jelentkeztek erre a szakmára.Itthon nem sokra mész,mivel nagyon betöltik.
2014. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!