Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok uj vizsgaidőpontot?

Kaphatok uj vizsgaidőpontot?

Figyelt kérdés
Képzésen tuli vizsgázo vagyok az egyik főiskolán. Márm egvolt egy vizsgajelentkezésem januárra és ezért a december szabad volt elválaltam a munkát a munkahelyemen, utobb kiderült hogy amire jelentkeztem az a vizsgaidőpont eltünt és átrakták decemberre egy másik vizsgával együtt. én szoltam a tanulmányinak hogy már nem tudom lemondani a munkahelyemen a munkát, ezért nekem nem jo az időpont kérjen januárra vizsgaidőpontot. most ott tartok hogy én irogatok a tanárnak hogy adjon időpontot de válaszra sem méltatnak. Mit tegyek. Ha most nem vizsgázom le kibukok a sulibol. Biztositani kell nekem időpontot nem??(elvileg 3 lehetőség van egy félévben nem?)(tandiat befizettem, és már csak ez a két vizsga van hogy végezzek) tulképzéses vagyok egyedül én vizgsáznék.
2009. dec. 18. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg személyesen megkeresni a tanárt. Nálunk eddig mindig csak akkor történt valami ha személyesen kértük. E-maileket le se tojták.
2009. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miér tnem mész be a Tanulmányi osztályra megkérdezni? Mi nem tudunk neked új időpontot adni.
2009. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tanulmányi osztály mondta hogy irjak nekik levelet, mivel a PTE- re járok és Budapesten lakom.Engem az érdekelne hogy kötelességük vizsgaidőpotot biztositani nem? Mármint azt nem tehetik meg hogy le sem tojnak, ugye?

.

2009. dec. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!