Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Április 16-án megyek Kresz...

Kistörpi kérdése:

Április 16-án megyek Kresz vizsgára a Szigetszentmiklósi vizsgaközpontba reggelre, s hogyan juthatok el oda?

Figyelt kérdés

Tökölről mennék,s azt tudom, hogy a csepeli busszal kell, csak azt nem, hogy hol kell leszállni, s merre sétálni?!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 1. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha leírod hol a vizsgaközpont,akkor én visszaírok, miklósi vagyok, tököli voltam.
2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2311 Szigetszentmiklós, Csepeli út Hrsz:180/6

:)

2014. ápr. 3. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így "nagy" segítség!annyit sem tudsz mi van a közelében?-majd még kutakodom, ha megtudok valamit itt megírom.
2014. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valamilyen rendőrség, Flóra virágos..

köszi:)

2014. ápr. 4. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Flóra hungária virág nagyker.SZinte biztos hogy ilyen néven van ott megállója a csepeli busznak.Ez a M0-feljáró közelében van,ott van az autópálya főmérnökség,nem is igazán rendőrség.Gyanus hogy nem e a leshegyi ipari parkban van az a vizsgaközpont.szerintem írd be a GOOGLE-ba hogy leshegyi ipari park, ott lehet hogy le van írva milyen telephelyek vannak ott.Mikor jártál a kresz-re nem magyarázták el hová kell menni vizsgázni?
2014. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!