Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írjak, vagy ne? Mit gondoltok?...

Írjak, vagy ne? Mit gondoltok? (hosszú, bonyolult, de vicces)

Figyelt kérdés

Egy hülyeség miatt leszek az igazgatóhelyetteshez behívva hétfőn...

Barátnőm osztályfőnöke mondta az egyik csoportnak az osztályban (2 csoportra van osztva az osztály), hogy, valószínűleg ki lesz rúgva a szakmai infó tanár, mert senkinek sincs jegye (ők 10-edikesek.) Barátnőm az osztályától hallotta ezt (másik csoportba jár), és mondta nekem, hogy ki lesz rúgva az a tanár, és ezt az ofőjétől hallotta. Én ezt elhittem neki, mert 1. a barátnőm, 2., 12-edikes vagyok, és nálunk sincs senkinek se jegye szakmais infóból, és ő már a harmadik ilyen tanárunk idén. (vagy a negyedik, már nEm tudom...) Ma lett volna olyan óránk, helyettesítés volt, előtte mondtam az osztályomból az én csoportomnak, hogy ezt is kifogják rúgni, barátnőm ofője mondta. Ők a másik csoportnak továbbadták, és valaki mondta az én Ofőmnek, hogy ilyeneket terjesztek, igaz-e. Ofőm rögtön ment a barátnőm Ofőjéhez, kérdezte, hogy ezt mondta-e, de nem konkrétan ezt mondta... (az nem derült ki, hogy mit) Ezután Ofőm behívott engem magához, hogy én miért mondok ilyet, mondtam, hogy barátnőmtől hallottam, és Ő meg mondta az Ofőmnek, hogy az Ő Ofőjétől hallotta.

Délután voltunk Ofőmmel, és az Igazgatóhelyettessel beszélgetni, ahol többször hangzottak ez az "aztmonta" kezdetű mondatok, mint még eddig életemben, engem meggyanúsítottak azzal, hogy azt terjesztem, hogy ki fogják rúgni azt a tanárt, barátnőmet meg azzal, hogy hazúdik, hétfőre kért egy részletes írást a dologról az Igazgatóhelyettes. (Azért is írtam ezt az egészet le, ha esetleg írnék, ebből merítek.) Mondtam, hogy nem fogom leírni, mert a szó elszáll, az írás megmarad, és felhasználhatják ellenem, de Ofőm kérésére csináltam egy butaságot, egy cetlire ráfirkáltam, hogy barátnőmtől hallottam, hogy kirúgják a tanárt. (név, dátum.) Utána ofőm "repült" az Igazgatóhelyetteshez, hogy begyűjtöttem ezt a bizonyítékot.

Mig gondoltok erről az egészről? Írjak, vagy ne? Vélemény?


2009. dec. 18. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hétfőn nem téli szünet lesz? Ne unatkozz ennyire, hogy hülyíted a népet.
2009. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves első! nem, nem lesz.. sőt még holnap is kell iskolába mennünk és még kedden is. te meg ne írj, ha nem tudsz értelmes választ adni. bocsi az offért.
2009. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk szombaton nem, csak hétfőn, és kedden. Várok hozzászólásokat a témával kapcsolatban is, mert érdekel amit gondoltok. Köszönöm.
2009. dec. 18. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ráér az az igazgatóhelyettes. A barátnőd of-jének biztos eljárt a szája, kifecsegett valamit, amit nem kellett volna, és most rajtatok akarják elverni a port. Tanácsot adni nem tudok, mert nem ismerem a viszonyokat, legjobb lenne nem bemenni hétfőn-kedden, (Csak kár ezért elpocsékolni egy szülői igazolást), szünet utánra meg már ők is alszanak rá egy párat és rájönnek, hogy csak lejáratják magukat ilyen kicsinyes dologgal. Jó esetben már hétfőre is elfelejtik.

Sajnos mivel a diák a tanárral nem egyenrangú, nem mondhatod meg nekik a véleményedet, mert téged minősítenének szemtelennek. Egyébként nem követtél el semmilyen bűncselekményt vagy hibát vagy jogsértést, csak beszélgettél az iskolatársaiddal, tehát nem lehet semmilyen következménye. Lehet, hogy az a legcélravezetőbb - ha egyáltalán tényleg behívnak - , hogy szépen bólogatva végighallgatod a rizsát, kifejezed mély megbánásodat, aztán röhögsz rajtuk a hátuk mögött, hogy felnőtt emberek hogy lehetnek ilyen szánalmasak. Más igazgatóknak komoly nehézségeik vannak, ezek meg ilyen gyermeteg hülyeségekre érnek rá.

2009. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2009. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hétfőn hívott minket az igazgatóhelyettes, hogy leírtuk-e, mondtam, hogy nem. Mondta, hogy írjuk le, mert rosszabbul járunk, ha nem írjuk le. Barátnőm ofője meg polgári perrel meg fegyelmivel fenyegetőzött.

Kedd reggelre kellett volna kideríteni, hogy barátnőm kitől hallotta, de nem tudtuk meg (5en voltak az osztályából bent összesen) Majd a téli szünet után kiderül, hogy mi lesz.

Mindenki azt mondja erről, hogy hülyeség, a szüleim is.

2009. dec. 23. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
De primitív egy banda! Most kéne őket otthagyni! Legjobb esetben már szünet utánig elfelejtik, de legalábbis érettségiig. Ha egyenrangú felnőttek volnátok, biztos azt mondanám, hogy egészségére, pereljen be. Majd szóljál szünet után, hogy mi van, de inkább priviben, mert ide nem biztos, hogy akkor visszatalálok.
2009. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!