Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki tanulmányai elvégzése...

Aki tanulmányai elvégzése után nem állt munkaviszonyba,3-4 évig, munkaviszonya nincs, csak másokon élősködött az kaphat-e valamilyen pénzbeli juttatást, ha igen mennyi lehet az-az összeg? Valamint ki fizeti ezt az összeget?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem kaphat. Max ha elmegy közmunkára.
2014. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Aki 3-4 évig nem dolgozott iskola után az valóban élősködő, mert persze nem mindenkinek könnyű találni állást, de ennyire azért nem gáz a helyzet. Mire föl kapna az ilyen pénzt azok pénzéből, akik megdolgoztak érte?
2014. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,mert rajtam élősködött mint barátnő és már nagyon meguntam a semmitevését,könyörögtem neki mennyen dolgozni,vagy tanulni,mert ez így nem mehet tovább,és elküldtem,csak most lelkiismeret furdalásom van,de semmi jó nem lett volna tovább belőle,úgy érzem,tehát akkor nem cselekedtem rosszul,ugye?További szép napot,kellemes hétvégét,és jó pihenést.
2014. ápr. 5. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kapcsolat lehetett, ha élősködőnek nevezed....
2014. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, ne tedd tönkre a saját életedet egy világlustájával. A saját élete amíg nem vagytok házasok, az ő felelőssége.
2014. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.További szép estét és kellemes hétvégét,jó pihenést.Üdv.:
2014. ápr. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!