Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem találom a helyem az...

Nem találom a helyem az osztályomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nulladik osztályos vagyok egy Pesti iskolában és az lenne a problémám hogy nem találom a helyem az osztályomban.

Kitünő tanuló vagyok ,de ezért nem igazán szeret az osztályom.Napi 2 óra utazással jár kb. ez az iskola.Nagyon fáradt szoktam lenni estére és még tanulnom is kell.

A másik nagy problémám hogy hatalmas csalódás volt nekem ez az iskola.Úgy készültem hogy hú de nagy elvárások lesznek ott és minden diák keményen fog majd küzdeni.

Itt arra kellett rájönnöm hogy nagy része szarik az egészbe,lógnak,cigiznek,drogoznak az iskolában, pedig ezt az iskolát úgy ismertem meg hogy nagyon jó.

Cigányokat is felvesznek, akik lógnak és lófaszt se tanulnak. Kettes,hármas átlaggal már lazába bekerülsz ide,de arra egy szavam se lehet ahogy a tanárok tanítanak.

Nagyon szeretem az ottani tanárokat, nagyon megértőek,jó fejek és nagyon jól tanítanak.De én ezt már nem tudom elviselni hogy én itt küzdök ,de mások csak leszarják az egészet és úgyanúgy tovább jutnak.Mint említettem Pestre járok és elég fos környéken van 7. ker, tudom hogy vannak rosszabb környékek is. Vannak barátaim is ,de ezt az egész osztályt elég nehezen dolgozom fel. Elég érzékeny típus vagyok fiú létemre. Van itt olyan gyerek is aki harmadszorra ismétli a kilencediket...


Arra gondoltam hogy az lenne a legjobb megoldás a problémámra ha átmennék egy másik iskolába ami nem Pesten van és csak 15 perc tőlem. Sok jót hallottam erről az iskoláról is és talán megnyugondék.

Esetleg valami vélemény?



2014. ápr. 6. 12:50
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp elmennék a helyedben egy olyan suliba/osztályba ahol van húzóerő. És a 15perc is vonzóbb mint a 2óra.:) Én váltanék
2014. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!