Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a Nemzeti...

Van itt olyan, aki a Nemzeti Közszolgálati egyetemre jelentkezett (RTK)?

Figyelt kérdés
Ti melyik nap lesztek fizikain? :)
2014. ápr. 10. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Te már megkaptad a levelet az időpontról? :O Én még nem.. :/
2014. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ma kaptam meg, pont egy hét múlva kell mennem. Kicsit azért későn küldték szerintem... :/ Jövő héten csak két nap van, a többi húsvét után folytatódik, egészen 30-ig. Szóval még ráérsz megkapni. Viszont nem tudom fiú vagy vagy lány, de ha lány, akkor arra figyelj oda, hogy a citológiai vizsgálat eredménye míg megvan az 3-4 hét. Azt minél hamarabb meg kell csináltatni, hogy eü-re meglegyen az eredmény, nehogy kicsússz az időből. Meg a tüdőszűrést is intézheted, legalább nem kell később azzal bajlódni.
2014. ápr. 10. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hét? Jesszusom, ez tényleg egy kicsit késő... :/ Amúgy a citológián gondolkodtam is, mert pont májusban lesz 1 éves a legutóbbi eredményem, szóval ha még belefér, nem megyek el megint... Szerintem fel fogom őket hívni...
2014. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, én is megkaptam tegnap a levelet, szerdán kell mennem. Hát ez így elég necces lesz. :/
2014. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabii17 válasza:
Én is szerdán megyek, és nagyon be vagyok szarva!
2014. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon izgulok. Majd írjatok még aznap, hogy mi volt, hogy sikerült!!! Ti mit jelöltetek meg? Második, te is lány vagy? Ti sokat készültetek? Szerintetek sikerülni fog?
2014. ápr. 13. 18:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Na hogy sikerült?
2014. ápr. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!