Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megy valaki 17-én NKE-RTK...

Megy valaki 17-én NKE-RTK fizikai felvételire?

Figyelt kérdés

Aki fél 1-re van behívva és esetleg Záhony->Nyíregyháza->Debrecen->Szolnok->Budapest vasúti vonalon közlekedik,amíg elér az egyetemre?? Elég rossz,hogy a nyílt nap nem itt volt... :(


Szerintem bonyolult a Nyugatitól eljutni oda,és fogalmam sincs,hogy fogok odatalálni.



2014. ápr. 12. 16:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Szia! Én délelőtt megyek, fél 10-re, úgyhogy nem egyszerre leszünk, de megnyugtat a tudat, hogy végre van valaki, aki szintén aznap lesz, mert én már most nagyon izgulok :)
2014. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Én is 17-én megyek, de én is délelőttre :)
2014. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2014. ápr. 15. 15:07
 4/57 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült? Meséljetek! Tapasztalatok?
2014. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Szerencsére egy bnőm elkísért :)


Simán átmentem. Amúgy nagyon szabályosak voltak és túl szigorúak is. Mindig lefelé kerekítettek,ha felfelé kellett volna és fordítva :D A futás meglepően hajrás volt,az összes diák szurkolt.


Akik felvételiztettek (lányok- fiúk vegyesen) ott tanuló diákok voltak.


Ha van még kérdésed,írj

2014. ápr. 17. 17:43
 6/57 anonim ***** válasza:
nekem is meglett, bár kicsit necesebben. úgy számoltam előre h a felülés, fekvenyomás és futás meg lesz maxra, de az elején a felülés már rögtön nem lett olyan jó, majdnem 10 pontot vesztettem. aztán szerencsére az ingán és a helyből távolon (amik a legrosszabbul mentek) sikerült behozni, a fekvenyomás megvolt meg a futás is bőven 10 perc alatt. Nagyon rendes volt az a srác, aki az ingámat meg a helyből távolomat mérte, ha nem ő van lehet nem lesz.
2014. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek!

Kivételezés nem ment? Már sokat olvastam a témában hozzászólásokat, én 23-án megyek majd, eléggé félek...

2014. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan :) Kemény volt, nagyon szigorúan vettek mindent. Viszont jófej tanárunk volt, nálunk volt aki újrafuthatta az ingát, helyből távolnál meg 3-at is ugorhattak néhányan. De a felülésnél, függeszkedésnél nagyon szigorúan vettek minden egyes gyakorlatot és másodpercet. A futás volt a legkeményebb szerintem, nagy emelkedő van és ráadásul a szél is pont szembefújt. Viszont a hallgatók többnyire jófejek voltak, sokan bíztattak :)
2014. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

(hatos vagyok) Én nem vettem észre kivételezést emberekkel... Bár mi "főnökünk" tényleg nagyon jó fej volt, a feladatok előtt oda jött elmagyarázni, hogy pontosan mit, hogy kell csinálni, hogy a legjobb...az ingánál mondta h ha vki nem lép pl rá a fehér vonalra akkor ugye jeleznek neki és ő majd akkor odasúg a jelentkezőnek h ess el :D azért ugye h újrafuthassa. Am rendes volt, volt egy lány, aki a cipője miatt csúszkált, és neki megengedte h kétszer ingázzon, meg többször ugorjon. Szal ha egy szőke, fiatal, jóképű testnevelőt kapsz akkor mázlid van.

Egyébként ha valahol, itt szerintem nem kivételeznek, Annyi van h ha elesel, megcsúszol nagyon akkor engedik h újracsináld.

2014. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Az odajutás mennyire volt körülményes?
2014. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!