Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos! Lehet a közösségi...

Fontos! Lehet a közösségi szolgálatot szerződés nélkül csinálni?

Figyelt kérdés
Az érettségihez szükséges az 50 óra közösségi szolgálat, és én ennek egy részét már teljesítettem, de ahol csináltam az nem kötött az iskolával szerződést. Annyi elég lenne, hogy a közösségi szolgálati naplóban pontosan vezetve van, hogy mikor mit csináltam, és alá van írva, meg lepecsételve?

2014. ápr. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kell az együttműködési szerződés hozzá, hogy elkezdhesd.
2014. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha az iskola nem köt szerződést?
2014. ápr. 15. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelel a fogadó hely a kritériumoknak, akkor köt. Semmi oka nincs, hogy ne tegye. Az iskolának is az az érdeke, hogy lebonyolódjon a közösségi szolgálat.
2014. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem kötelező a szerződés, csak az egészségügyben és bizonyos szociális területen.
2015. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!