Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű magyar érettségihe...

Középszintű magyar érettségihez felkészülési anyagok? Ismeretek leporolása? Fontosabb művek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapvetően sosem szerettem (és nem is nagyon tanultam) az irodalmat.

Szeretnék egy ötös érettségit.

Nem sok konkrét tárgyi háttértudással rendelkezem, illetve elég pontatlanok az ismereteim. Viszont intelligensnek tartom magam, jó író/érvelő képességgel rendelkezem, a szövegértéssel biztos nem lesz baj.

A kérdésem: a második részből mit érdemes választani? Kérlek linkeljetek olyan oldalakat/összefoglalókat ahol az érveléshez szükségesebb témakörök (fontosabb művek; szerelem, bűn, út stb.) műveivel kapcsolatban fel tudom frissíteni az ismereteimet. Illetve olyan összefoglaló is érdekelne, amiben az érvelés főbb szempontjait, tippeket lehet átolvasni. Köszi:)



2014. ápr. 15. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes a novella elemzést
2018. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd át a novella

elemzés szempontjait

2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!