Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szakmunkásban megbukok...

Ha szakmunkásban megbukok akkor is kell mennem kötelező nyári gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok szakmunkásba most vagyok tizedikes és lehet meg fogok bukni, ugye járni kell kötelező nyári gyakorlatra de nem tudom hogy, ha most megbukok akkor is kell vagy akkor nem? (Mivel újra ezt az évet kezdem)

2014. ápr. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megbuksz, akkor gyakorlatra nem kell menni(az is ugrott), viszont tanulhatsz majd egész nyáron a rekkenő, 30-40 fokos fülledt, izzasztó, rekkenő hőségben, kánikulában egész nyáron az őszi pótvizsgá(k)ra. Az jobb lesz? Kétlem!Én apád-anyád helyében testi fenyítéket is életbe léptetnék ellened - minden istenáldott nap - büntetésből!!!
2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha augusztusban nem pótvizsgázhatsz, akkor nem kell.
2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok pótvizsgázni én előröl akarom kezdeni mert nem tanultam idén belátom mos már és be akarom pótolni és úgy a logikus ha előröl kezdem
2014. ápr. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!