Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lekéstem már, hogy az idén...

Lekéstem már, hogy az idén szeptembertől mesterszakra járjak?

Figyelt kérdés
A felvi-n keresztül meg a jelentkezés, de attól tartok, hogy már kicsit későn kaptam észbe, hogy ezt szeretném. Előfeltételekkel amúgy nem lenne gond, csak a határidőkkel. Valaki esetleg tud erről valami okosat? Van valami módja, hogy még bekerüljek, vagy ez egy olyan bürokratikus rendszer, hogy lehetetlen, és majd 2015 szeptembertől lehet csak (ami valahol azért nevetséges, hiszen április van még csak...)?

2014. ápr. 16. 18:30
 1/3 anonim válasza:
febr. 15-ig lehetett jelentkezni
2014. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%
esetleg ha indul majd keresztféléves képzés akkor 2015.februártól is tudsz menni, erre a jelentkezés ősszel lesz
2014. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én javasolom, hogy az adott intézménynél nézze meg, hogy pótfelvételit szoktak-e meghirdetni, ha igen akkor pótfelvételivel még 2014. szeptembertől megkezdheti a tanulást, igaz a pótfelvételi az költségtérítéses képzéseket jelent.
2014. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!