Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van érvényes hallgatói...

Ha van érvényes hallgatói jogviszonyom, és diákmunkám, mellette vállalhatok rendes állást?

Figyelt kérdés

Kaptam egy állásajánlatot, és a felvevő cégnél a munkatárs akivel beszéltem azt mondta, hogy ahhoz, hogy felvegyenek, a diákmunkából kell szereznem kilépést igazoló papírt. Vagyis be kell fejeznem a diákmunkát. Azt hozzá kell tenni, hogy a hölgy beugró volt csak, vagyis általában nem ő intézi a felvételt, vagyis abban reménykedem, hogy tök hülyeséget mondott, az adózással kapcsolatos aggályokkal kapcsolatban.

Amikor utólag rákérdeztem a dologra azt mondta, hogy majd megkérdezi a munkaügyes kollégát a dologról. (4 órás munka, szóval nem értem, hogy miért ne lehetne mellette diákmunkát is csinálni, ha alkalomadtán van egy kis időm.)



2014. ápr. 17. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!