Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok jó tanulási módszert...

Tudnátok jó tanulási módszert ajánlani? Ami nektek bevált

Figyelt kérdés

nagyon nehezen jegyzem meg a tananyagokat egyedül a törit azt úgy ahogy kémiát, matekok szinte sehogy

magyart nyelvet azt se nagyon irodalmat pár művet amit a tanár elmondott miről szól és tetszett azokat pl ma is vágom



lehet ennek köze a memória teszthez amit ofim csinált laptopon rengeteg arccal 4 kép sorozat szünetekkel ott 25% lett :(



2014. ápr. 19. 22:44
 1/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Húzd a alá a legfontosabbakat és először azt tanuld meg! Ha az alap megvan akkor bővisd további ismeretekkel ugyanígy aláhúzos módszerrel addig amedigg nem tudod az egész leckét! :)
2014. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kémiát, matekot gyakorolni kell, máshogy nem megy. Amit csak meg kell jegyezni (töri, magyar) azt én mindig kijegyzeteltem címszavakban, és úgy tudtam megtanulni.
2014. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más tanulási módszer a leghatásosabb. Neked kell kitapasztalnod, hogy neked melyik módszer válik be a legjobban. Le kell ülni és meg kell tanulni, a mateknál pedig a sok gyakorlás hoz eredményt.

Nekem mondhatni szerencsém van, mert sosem kellett sokáig tanulnom, mindig gyorsan ment. Bár az is igaz, hogy tv vagy zene vagy bármi más, de sosem tanultam csendben. Szerintem az is nagyon fontos, hogy figyelj az órán. Ha jó a tanár, akkor otthon már csak néhányszor át kell olvasni.

2014. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos az a típus vagyok aki nehezen tud tanulni bezavar a tv még ha ha csak egy kicsit lehet áthallani ,a környezet is szavar sőtét a szoba
2014. ápr. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!