Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti egyetemeteken hogy van...

A ti egyetemeteken hogy van ez? Többszöri szakdolgozat felvétel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos az egyetemünk honlapján nem találok választ arra a kérdésemre, hogy ha már 3x felvettem a szakdolgozatot (nálunk tárgyként kell felvenni), akkor 4x ugyanúgy felvehetem? Most 3x fizetnem kellett érte, ugyanúgy mint amikor többször vesz fel valaki egy tárgyat, de nem tudom, hogy 4x is "csak" ennyi lenne? Van olyan ismerősöm, akiknél többszöri felvételkor engedélyt kell kérnie az egyetem vezetőségétől. (De ő másik egyetemen tanul.) Nálatok hogy van? Én a Széchenyire járok. Aki esetleg jártas ebben, vagy van olyan ismerőse aki többször is felvette, majd mégsem tudta leadni valamilyen oknál fogva, segítene nekem?


Köszi


2014. ápr. 23. 11:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!