Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pesti egyetemek (de főleg...

Pesti egyetemek (de főleg BME) - meg van szabva, hogy melyik banknál kell/érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Rég egyetemet végzett rokonom kezdett el rémisztgetni, hogy az ő korában ez még meg volt határozva. Arra lennék kíváncsi, változott ez a tényállás? - Ha nem, hol nézhetek utána?

2014. ápr. 23. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehol nincs ez meghatározva, nem is kötelezhetnének rá.

Érdemes megnézni az egyes bankok honlapján a lehetőségeidet, és amelyikkel legjobban jársz, azt válaszd!

2014. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget... kicsit megnyugodtam :)
2014. ápr. 23. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a kilencvenes években jártam egyetemre, és akkor még valóban meg volt határozva, hogy melyik banknál vezetett számlára utalnak. De ha nem volt számlád, akkor megkaphattad készpénzben is az ösztöndíjadat. Ez azóta természetesen már változott. Ott nyitsz számlát, ahol neked szimpatikus.
2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik magyar banknál vezetett számlát használhatsz, de befizetni akár külföldiről is tudsz.

Úgyhogy valóban érdemes a legolcsóbbat választani.

2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!