Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE Babits Gimnázium kórusába...

PTE Babits Gimnázium kórusába jelentkezni kell?

Figyelt kérdés
Mert jövőre oda fogok járni,és szeretnék bekerülni a kórusba...az általános iskolás énektanárom azt mondta,hogy j hangom van,de szerintm nagyon rossz xPP viszont nagyon szeretem a zenét és szeretnék megtanulni énekelni...kell beiratkozni a kórusba vagy pl énekórán mondja a tanár hogy szívesen látna...stb??

2014. ápr. 24. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben elmondják:) Akkor kell majd jelentkezni.
2014. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,és kell meghallgatás vagy valami?? Kirakhatnak? Mert nem akarom hátráltatni a kórust xdd
2014. ápr. 24. 20:55
 3/5 anonim válasza:
Szia ! Jövőre én is oda fogok járni bio-fizikára.Ès te?
2014. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én angolra :)) Először bio-fizikára akartam jelentkezni,de végülis csak 2.-nak jelöltem meg,és angolra felvettek,úgyhogy marad az.De egyébként is túl lusta lennék bio-fizikához xdd
2014. ápr. 27. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) én babitsos vagyok ugyan nem kórusos, de szívesen fogadnak mindenkit, nálunk a 2 legszörnyűbb hangú lány is jár az osztályból úgyhogy persze hogy járhatsz :)
2014. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!