Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már valaki gyógymasszőr...

Volt már valaki gyógymasszőr OKJ-s vizsgán? Tudom, hogy kemény vizsga.

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy nem fog sikerülni. Tudom, hogy nem jó hozzáállásom. Mert, ha nincs önbizalmam, akkor már helyből rontom az esélyeimet. Ez a stressz nagyon kifog rajtam. Elhiszem, hogy más megtudta csinálni 3 gyerek és munka mellett. Ezt becsülöm is. És tényleg szeretném megcsinálni és teszek is érte csak magamban nem vagyok biztos.

2014. ápr. 24. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam, de mi a konkrét kérdés, amire választ vársz?
2014. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj az lemaradt.Hogy mégis mennyire tűnik nehéznek maga a vizsgaszituáció?
2014. ápr. 24. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem áltatlak, nehéz. Nem is annyira a gyakorlat, mert aki azt nem tudta megtanulni, az menjen a sunyiba, hanem az elmélet. Ez egy középfokú végzettséget adó OKJ-s vizsga. De ha beiratkoztál, akkor van érettségid, és az érettséginél azért mégiscsak könnyebb. Úgyhogy tanulni kell, de nincs ok pánikra.
2014. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem sikerlni fog.Tanulni tényleg tanulok.Remélem sikerül..
2014. ápr. 24. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
És te mennyit időt szántál a tételek tanulására?
2014. ápr. 24. 21:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Végül meglett :)
2014. jún. 3. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
:-)
2014. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már csak el kellene helyezkednem.Remélem,hogy sikerül.Úgy hallottam,hogy nehéz
2014. júl. 2. 00:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült elhelyezkedni?
2014. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!