Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumokat tudtok...

Milyen kollégiumokat tudtok ajánlani budapesten? Elsősorban főiskolaira gondolok, de ha tudtok olyat hogy középiskolaiba felvesznek felsőfokú hallgatót, az is érdekel.

Figyelt kérdés
Olyan kollégiumok érdekelnek, amelyek nem csak egy adott iskola diákjait veszik fel. Én az ÁVF hallgatója leszek, de ők nem szolgáltatnak koleszt költégtéritésben résztvevő hallgatóiknak. Tehát milyen koleszt ismertek a fővárosban, ami nekem megfelel. Szociálisan hátrányos helyzetben élek, 80km-re a fővárostól.
2008. júl. 26. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Költségtérítéses vagy? Gondolom az, ha a fősuli nem biztosít koleszt.

Azt hiszem, hogy nem lesz olcsó mulatság így. Én anno a Terminusban voltam Angyalföldön, BMF-ek és BME-sek voltak nagyon sokan. Páran voltak külön is más főiskola hallgatói, úgy ahogyan te keresel szállást, de nekik már akkor (ezelőtt 5 évvel) havi 24ezret kellett fizetni. Annyit nem ér meg a dolog: négyágyas szobák vannak, zuhanyzó szintenként. Ennyiből bőven találsz albit is, ha összeköltözöl másokkal.

Azért kérdezz rá, itt egy link az elérhetőségükkel: [link]

Sok sikert!

2008. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Terminuszt nem szerettem, mert abban az épületben ahol én voltam elég ratyi volt a fürdő meg a vécé.

Nagytétényi úti kollégiumban úgy hallotam, hogy voltak külsősök, nyilván magasabb költséggel (20 körül.) De ezt csak úgy hallttam, nem tudom biztosan.

2009. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!