Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Függvénytáblátazba egy szót...

Függvénytáblátazba egy szót beleírtam, ha kivágom, nem lesz akkor már gond vele?

Figyelt kérdés
A háromszögekhez az egyik képlethez odaírtam hogy "körül", ugye nem szabad elvileg semmi jegyzetnek benne lennie, de ha ezt kivágnám (az nem annyira feltűnő, mintha átsatíroznám vagy hibajavítóznám), akkor nem szólna az érettségi elnök, vagy aki bejön és random leellenőrizni, hogy minden rendben van?

2014. ápr. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fog észrevenni egy szót. Csak átpörgetik, vagy még azt se. Az elnök meg hülye lesz bejönni az írásbelire. Nagy ijesztgetés mehet ott nálatok!
2014. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Akár csalhatsz is, azt sem veszik észre. Amúgy nem érdekel senkit, komolyan, max. ha beköpnek.

Persze ez nem felbujtás, szerintem nem jó csalni és nem ajánlom. De az biztos, hogy soha nem nézik és bárki úgy csal ahogy csak akar...

2014. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Az elnök csakugyan bemehet az írásbelire, ha nem is túl sokan teszik (van, aki igen, és nem hülye, csak lelkiismeretes), de a felügyelő tanár dolga az ellenőrzés. Ha kivágod a beírt szót, akkor tökéletes lesz, senki nem köthet bele, de talán jobb lenne leragasztani valamivel, mégiscsak nyomokban könyvre emlékeztet, azt meg nem vagdossuk...
2014. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemcsak egy szó volt beleírva,és nem csak a függvénytáblázatba de senki lesemsz*rta.:D Ok, nyilván ez függ a tanártól is, meg attól h mennyire alapos. De ha nagyon elakarod "tüntetni" akk inkább tényleg vágd ki,vagy ahogy írták ragaszd le valamivel. Ha olyan a tanárod a satírozásba beleköthet.
2014. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem gondoltam volna hogy ennyire beparáztat minket a tanárnő :D
2014. máj. 3. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozókommandónak, ne felejtsetek kezet mosni örülés után!
2014. máj. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!