Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika, vagy földrajz...

Informatika, vagy földrajz középszintű érettségi a könnyebb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik tárgyat jobban megtanultad.
2014. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég relatív..

Írj próbérettségit mindkettőből és látod, hogy melyik megy jobban, illetve melyikre tudnál hatékonyabban felkészülni. Ezt kérdést igazából csak Te tudod megválaszolni.

2014. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy nem igazán lehet a kettőt összehasonlítani, de nem tudok dönteni....azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 26. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha humán beállítottságú vagy (irodalom, történelem megy jobban), akkor a földrajzot ajánlom, ha pedig reálos vagy (matek, fizika), akkor pedig az informatikát.
2014. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartom magam sem humánosnak, sem reálosnak. Ugyanannyira utálom a törit is, mint a fizikát. :D Minden tantárgyból 4-es, 5-ös vagyok. Ami kiemelkedően megy az az angol. Ennyi. :)
2014. ápr. 27. 17:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a földrajz kevésbé megy, mint az infó. Informatikából meg van az ECDL vizsgám és sok versenyen is voltam. Csak annyi hogy az osztálytársaim nagy része földrajzól érettségizik. Ezért vagyok kíváncsi.
2014. ápr. 27. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Már válaszoltál is magadnak.
2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!