Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy másik...

Hogyan tudnék egy másik gimnáziumba átjelentkezni? Egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy most 8.as vagyok és hatosztályosba járok. Át szeretnék egy közeli városba menni gimnáziumba, de felvételit sem írtam. Ilyen helyzetben egyáltalán lehetséges hogy átvegyenek oda?
2014. ápr. 27. 10:28
 1/8 anonim válasza:
Abszolút lehetséges. Anno én is hatosztályosból mentem át négyosztályosba felvételi nélkül. Ha van hely a suliban és megugrod az ottani szintet, akkor semmi akadálya :)
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abba a városba költözöl?
2014. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átvesznek persze,egy bizonyos tan.átlag felett.
2014. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem költözünk más oka van :/ ugy is átvehetnek ha néztem a felvételi listát és sokan jelentkeztek oda?
2014. ápr. 27. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen nem tudjuk. Meg kell keresni az igazgatót, és megkérdezni.
2014. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nagyon jó suli és túljelentkezés van, akkor piszok jónak kell lennie a bizonyítványodnak. A szüleid mindenképpen telefonáljanak oda!
2014. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy bemehettek személyesen is,az talán többet ér,mint egy telefon.:)
2014. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ötös válasz a helyes, ezért kérdeztem a költözést.
2014. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!