Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgősen kérvényt kell írnom...

Sürgősen kérvényt kell írnom hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Azt kéne megfogalmaznom, hogy elmehessek a ballagásról mert unokatesóm ballagása ugyanakkor lesz és arra szeretnék menni.

előre is köszönöm :)



2014. ápr. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek oda kérvény? Beviszed a ballagási meghívót és kész. Ha meg nem tetszik az osztályfőnöködnek, mész az igazgatóhoz. Ennyi.
2014. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sem tudom miért nem elég a meghívó, de nálunk kérvényt kell írni az igazgatónak..
2014. ápr. 27. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Igazgató Asszony/Úr/Osztályfőnök úr/Asszony:D !

Kérem, a ballagási ottmaradási kötelezettségem alól mentsen fel, mert unokatestvérem ballagásával egybe esik. Léééééégyszi!!!:D Aláírás: Pista:D

Nem, várjál, mindjárt írok egy rendeset, de ez is már majdnem jó:)

Kérem, a ballagási megjelenési kötelezettségeim alól felmenteni szíveskedjék.

Na várjál, még mindig nem jó, még variálni kell vele...


Szíves engedelmével szeretnék elkéredszkedni a ballagási ünnepség alól, mert az unokatestvérem egy másik helyen ugyanekkor/ ugyanabban az időben/ időpontban ballag/ ballagása akkor esedékes

Na várjá', majd később prezentálok neked egy jobbat, ha addig nem ír más:)

2014. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen már ez is jobb mint a semmi :)
2014. ápr. 27. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:

3.vagyok,találtam neked egy kérvénymintát:D Nemtom, ez elküldés után hogy fog kinézni, de így már egyszerűbb lesz:) Amúgy rögtön az első találat, de ha rámész, megállíthatatlanul le is tölti, szal inkább ide beírom, a sorközöket nem tartottam be:$:)

"Kérvény


A kérvény címzettje

(név és beosztása)

(Az intézmény neve és címe)


A kérvény tárgya:


Megszólítás (Tisztelt …….!)


Alulírott ………………….(itt megadandó a kérvényt benyújtó neve, szakja, évfolyama, tagozata, osztályának kódja is) azzal a kéréssel fordulok ………………..-hoz, hogy …….(a kérés pontos megfogalmazása).


A kérés indokának tényekkel való alátámasztása: ………………………………..


Tisztelettel,



A kérvényt benyújtó neve

(gépelt név, mely fölött az aláírás is szerepel)

szak, évfolyam"

2014. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen ezt már én is megtaláltam csak az okot nem tudtam szépen megfogalmazni :D de már sikerült köszönöm a segítséget :)
2014. ápr. 27. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért? Mi van akkor, ha nem mész a ballagásodra? Gondolom nem kötelezhetnek arra, hogy ott legyél...
2014. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!