Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gimnázium/szakközépbe...

Milyen gimnázium/szakközépbe kell mennem, és melyik tantárgyakból kell 5-ösnek lennem, hogy az legyek (LENT! )?

Figyelt kérdés

ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!!

Sziasztok.Mindíg is rendőr-nyomozói pályán akartam elindulni, lassan gondolkoznom kell a szakközép iskolákon és a gimnáziumokon.Viselkedés-kutató féle szeretnék lenni, talán láttátok már a Gyilkos Elmék című sorozatot.Mindíg is ez volt az álmom, hogy nyomozó legyek.

Melyik iskolákat ajánlanátok?És miből kell 5-ösnek lennem, hogy legalább valami külföldi (európán kívűlre) jussak nyomozó szerűségnek?KÉRLEK MINÉL TÖBB VÁLASZT, GYORSAN!!



2014. ápr. 27. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a viselkedés kutatóhoz először is pszichológia szakra van szükség és gondolom azon belül lehet majd szakosodni kriminálpszichológiára.

Viszont ha jól tudom a pszichológia szaknál elég magasak a ponthatárok szóval egy jó gimnázium és nagyon jó eredmények kellenek főleg az érettségi tantárgyakból.

Ja és ha mindenképpen külföldön szeretnél elhelyezkedni, akkor ugye nem árulok el nagy titkot azzal, hogy foglalkozz sokat az idegen nyelvvel is.

2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!