Van aki érti ezt?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem a plágium keresőbe a dolgozatom úgy, hogy benne hagytam egy bő 1,5 oldalas cikket amit egy magyar internetes oldalról másoltam.

Lefutattam a keresést és nem talált egyezés csak ilyen 10 20 szavas egyezések jöttek ki teljesen más honlapokról. Most ilyen jogon az egész szakdolgozatot össze lehet ollózni, hogy nem tűnik fel senkinek. Miért?



2014. ápr. 28. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen keresőt használsz és milyen forrásokkal dolgoznak azok illetve te is.


Pl. ha olyan forrásokat veszel át amelyeket korábban senki sem ismert, csak te jutottál hozzájuk (mert mondjuk nagyapád írta, nem közölte, csak a pincében tartotta), akkor soha senki nem fog rájönni.

Ha olyan keresőt használsz, aminek az adatbázisa hiányos, hagy kívánnivalót maga után, akkor szintén semmit nem fogsz találni.

Ha olyan forrást idézel ami nem tudományos, nem tartalmazzák a keresők, akkor megint nem találsz semmit, de lévén nem tudományos, az opponens(eid)nek fel fog majd tűnni.

Stb. :)

2014. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!